6397 Fällstolar
ett par, Metall
Såld: 700 kr
Såldes den 18 mars 2024 -
4028 Fällstolar
ett par
Såld: 1.200 kr
Såldes den 15 januari 2024 -
2167 Fällstolar
Ett par, trä /canvas
Såld: 800 kr
Såldes den 20 juni 2022
4097 Fällstolar
Ett par, trä /canvas
Såld: 350 kr
Såldes den 13 juni 2022 -
5250 Fällstolar
Ett par, slitage
Såld: 1.100 kr
Såldes den 2 maj 2022 -
2430 Fällstolar
Ett par, Krom / Rotting
Såld: 1.400 kr
Såldes den 10 februari 2020
2059 Fällstolar
ett par
Såld: 1.100 kr
Såldes den 19 september 2016 -
8465 Fällstolar
Ett par, Tidigt 1900-tal, trä/ tyg
Såld: 600 kr
Såldes den 5 september 2016 -
2657 Fällstolar
Ett par
Såld: 500 kr
Såldes den 24 maj 2010